• Girlie Scented - Normal Hair, side
  • Girlie Scented - Normal Hair, side

Szczotka Kids zapachowa do włosów Normalnych

Michel Mercier

39.99 PLN

PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

Sekret tej innowacyjnej szczotki leży w unikalnym opatentowanym rozkładzie geometrycznym 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. W rezultacie pozwalają na wyjątkowo przyjemne rozczesywanie, oraz redukują łamliwość oraz wypadanie włosów spowodowane szczotkowaniem.

WERSJA ZAPACHOWA KIDS - Poczuj ten zapach, poczuj różnicę!

Szczotka „Girlie” została stworzona specjalnie dla dziewczynek od 3-go roku życia. Dzięki niej rozczesywanie włosów Twojego dziecka wreszcie będzie przyjemne. Szczotka nie szarpie i nie wyrywa włosów i świetnie sobie radzi nawet z najbardziej splatanymi włosami. W zależności od koloru szczotki dopasowane są do różnych rodzajów włosów:

Fioletowa szczotka z końcówki w kolorze żółtym - włosy normalne (zarówno proste, falowane, jak i kręcone) – końcówki szczotki zostały dobrane odpowiednio do struktury włosa. Są bardziej elastyczne, średnio sztywne, idealnie pasują do włosów normalnych. Dodatkowo szczotka pachnie karmelizowanym jabłkiem. Czy można chcieć czegoś więcej? :)