• Girlie Scented - Fine Hair, side
  • Girlie Scented - Fine Hair, side

Szczotka Kids zapachowa do włosów Cienkich

Michel Mercier

39.99 PLN

PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

Sekret tej innowacyjnej szczotki leży w unikalnym opatentowanym rozkładzie geometrycznym 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. W rezultacie pozwalają na wyjątkowo przyjemne rozczesywanie, oraz redukują łamliwość oraz wypadanie włosów spowodowane szczotkowaniem.

WERSJA ZAPACHOWA KIDS - Poczuj ten zapach, poczuj różnicę!

Szczotka „Girlie” została stworzona specjalnie dla dziewczynek od 3-go roku życia. Dzięki niej rozczesywanie włosów Twojego dziecka wreszcie będzie przyjemne. Szczotka nie szarpie i nie wyrywa włosów i świetnie sobie radzi nawet z najbardziej splatanymi włosami. W zależności od koloru szczotki dopasowane są do różnych rodzajów włosów:

Różowa szczotka z końcówkami w kolorze żółtym - włosy cienkie (zarówno proste, falowane, jak i kręcone) – końcówki są najbardziej elastyczne i miękkie, dzięki czemu włosy są rozczesywane w sposób delikatny i przyjemny dla skóry. Dodatkowo szczotka pachnie watą cukrową. Czy można chcieć czegoś więcej? :)